Штиркало Наталя
Скертифікований ріелтор, асоціація фахівців з нерухомості України
Штиркало Наталя
Скертифікований ріелтор, асоціація фахівців з нерухомості України

Вітаю! Мене звати Наталя Штиркало, я - корінна франківчанка….

Свій шлях до менеджера з продажу нерухомості пройшла через власні продаж і покупку квартири. Пам’ятаю, як бути клієнтом, і розумію як це робити БЕЗ ріелтора… Стикнулася з хибним мисленням «сама все в OLX знайду». Знайшла, але «не все… чи не те… чи не сама…». Знаю, як важливо щоб тебе вислухали, зрозуміли, але ще більше ПОЧУЛИ.
Я тут для того, щоб зробити легким та приємним цей процес для кожного, хто довірить мені купівлю чи продаж їхнього найдорожчого активу. Керуюся найпростішим способом співпраці - повною чесністю та прозорістю. У своїй роботі використовую провірені, відпрацьовані та дієві методики продажів, де я – єдина контактна особа з прямим клієнтом, але за моїми плечима ціла команда спеціалістів,що сприяють успішним процесам. На партнерських умовах співпрацюю з ріелторами нашого міста, тому про вашу нерухомість дізнаються всі.

Продаю і хочу продавати так, щоб потім сміливо зустрічати своїх клієнтів, гідно дивитися їм у вічі і бачити у відповідь посмішки. Працюю як з рідними, так і з зовсім незнайомими до цього моменту людьми, які з часом можуть стати хорошими друзями.
Щоб бути в курсі подій на ринку нерухомості, володіти потрібними знаннями та навиками - проходжу курси, тренінги та відвідую різноманітні події.
Процес купівлі/продажу нерухомості – як фантастична подорож. І, повірте, йти удвох, а то і цілою командою, набагато легше та приємніше, ніж наодинці. В Domolux ви тут заради себе, але не самі!

Я – Наталя Штиркало, експерт з нерухомості, членкиня Асоціації Фахівців Нерухомості України, допомагаю людям продати чи купити квартиру, зберігши при цьому їхні час, гроші та нервові клітини. Моя ціль – дарувати людям радість та здійснювати їхні мрії про власне житло.
Запрошую до співпраці!

Дружіть з нами:
Зв’яжіться з нами: (067) 47 969 47
Відгуки

Актуальні об’єкти

Завершені проєкти