Василик Наталія
Василик Наталія

Щирі вітання всім!

Мене звати Наталія Василик. В агентстві з продажу нерухомості "Domolux" працюю не так давно, але вже відчуваю себе частиною згуртованої команди, яка професійно виконує свою роботу. Особисто мені допомагає власний життєвий досвід та навики з попередньої роботи.
Чи справдилися мої очікування від нової діяльності? Значною мірою так. По-перше, маю можливість поєднувати рутинну офісну працю із можливістю розширити коло знайомств з цікавими людьми. По-друге, мені радісно від того, що маю змогу допомагати людям у вирішенні їх житлових питань.
До позитивних моментів можу віднести й можливість постійного професійного росту завдяки тренінгам, самоосвіті та співпраці з фахівцями в галузі нерухомості. Адже, навіть допомогти купити однокімнатну квартиру не так просто. Помилкою є вважати , що людина купує просто квартиру , квадратні метри, розташування кімнат чи наявність ремонту . Працюючи в агентстві "Domolux ", я зрозуміла, що людина хоче придбати комфорт, затишок, вид з вікна та здійснити свою мрію.

Тому запрошую всіх бажаючих скористатися послугами нашого агенства, яке гарантує юридичну чистоту вашої угоди.
З нами легко та безпечно!

Дружіть з нами:
Зв’яжіться з нами: (067) 145 85 45
Відгуки

Актуальні об’єкти

Завершені проєкти