dddc Блог

Аналіз ринку Оренди Комерційної нерухомості для кафе\ресторанів

Аналіз ринку Оренди Комерційної нерухомості для кафе\ресторанів

За словами досвідченого фахівця, Віталія Левицького, керівника відділу бізнес-нерухомості компанії, а також ресторатора з багаторічним стажем:
«Головне – утримати орендарів та продовжувати діяльність приміщень, а не бачити пусті вітрини, припавші пилюкою із банером «Оренда»!..
Інвестори та підприємці на 20% рідше звертаються, щодо рекуперації площ існуючого бізнесу і ще менш частіше з метою відкриття нових платформ та проектів.

Дієві поради власникам комерційної нерухомості, які зараз хочуть мати стабільних та лояльних орендарів :
– договори оренди із каскадним ростом ренти
– канікули «на розвиток»

Щодо HoReCa. Розпочинається новий сезон
В сегменті HoReCa трендом 2022р були приміщення під фаст/стріт-фуд, в основному 20-50м2, ціновий діапазон залежить від трафіка та локації: 400-1500грн.\м2
Заклади 200м+, практично не відкриваються
Основні тенденції – зменшення площі та скорочення витрат на ренту та обслуговування.

Професійні послуги оренди комерційних приміщень в Івано-Франківську
Domolux Pro

Система партнерських продажів

Система партнерських продажів

Чи знали ви, що наше агентство DOMOLUX працює за системою партнерських продаж – коли ріелтори виступають не як конкуренти, а як партнери🤝🏻
⠀⠀
Коротко про переваги ріелторів-партнерів:
⠀⠀
👉🏻 Оптимальна вигода. Один з ріелторів допомагає своєму клієнтові-власникові продати його нерухомість на найвигідніших умовах, другий – допомагає купити своєму клієнтові-покупцеві кращий об’єкт за доступною йому ціною. Ріелтори отримують відповідну винагороду, а сторони – бажаний результат.
👉🏻 Обмін досвідом. При партнерських відносинах ріелтор може спостерігати за роботою більш компетентного колеги, набиратися досвіду. А у випадку виникнення труднощів вони разом можуть зайнятись вирішенням питання.
👉🏻 Зменшуються терміни продажу. Терміни продажу зменшуються, за рахунок максимального залучення і охоплення всіх гравців ринку нерухомості. Завдяки системі заохочень всі ріелтори не тільки знають, а й активно пропонують даний об’єкт своїм клієнтам відповідно до їх інтересів.
⠀⠀
❗Система партнерських продажів — це вигідно, зручно і сучасно, а головне – з думкою про клієнтів 😊

Читайте у новому номері “Like” інтерв’ю керівника компанії, Віктора Фурдіяки.

Читайте у новому номері “Like” інтерв’ю керівника компанії, Віктора Фурдіяки.

👉🏻Купівля, продаж чи оренда нерухомості – це не просто важливий крок, а багатоетапний процес із безліччю нюансів. І щоб здійснити їх з максимальною вигодою, краще довіритись фахівцю, який розуміє всі тонкощі таких операцій.

“- Якими принципами керується компанія?
– Робота на репутацію. Ми на ринку з 2006 року. І постійно доукомплектовуємо наші команди та анонсуємо відкриття нових під нашим брендом. Ключова роль компанії – активна участь у проведенні операції від початку та до кінця. Тож клієнт може розраховувати на професійну допомогу на кожному етапі. Якість надання ріелторських послуг послуг та, як результат, позитивні рекомендації є пріоритетом в організації управління компанією”
Віктор Фурдіяка

Етапи перевірки нерухомості на вторинному ринку від агентства Domolux

Етапи перевірки нерухомості на вторинному ринку від агентства Domolux

👉🏻 Визначіть особу продавця.
Перевірте паспорт та ідентифікаційний код власника або співвласників, свідоцтво про шлюб або розлучення. Паспорт ще перевіряється на наявність всіх вклеєних фото, відміток про укладення шлюбу або зміни прізвища. При спілкуванні, зверніть увагу на поведінку продавця. Якщо він веде себе не адекватно, то потрібно вимагати документ про медичний огляд стану здоров’я. Розпитайте про продавця у сусідів.
⠀⠀
👉🏻 Перевірте квартиру.
Перевірка чистоти квартири досить клопіткий процес. Потрібно враховувати безліч нюансів, ось декілька із них:
– переконайтесь, що продавець є законним власником;
– перевірте, чи не знаходилась квартира в заставі, або під арештом та чи не є об’єктом судового розгляду;
– перевірте відсутність боргів;
– встановіть чи не проводились перепланування;
– уточніть хто прописаний в квартирі…
⠀⠀
👉🏻 Ознайомтеся з цінами на ринку нерухомості.
Перед купівлею проаналізуйте ціни на подібне житло. Якщо вартість нижча ринкової, це має вас насторожити. Будь-яке зниження ціни повинно мати логічне пояснення.
⠀⠀
☝🏻Щоб не помилитись у виборі краще звернутись до професіоналів своєї справи – це вбереже ваші нерви і кошти.